SPRÁVA MARKETINGU

Čo to je a čo vám vieme ponúknuť?

Marketingový outsourcing – marketing externou formou, šetrí náklady vašej firmy a zvyšuje profesionalitu realizácie tým, že marketing je projektovaný “na kľúč” a implementovaný jedinou marketingovou agentúrou. Externá forma marketingu uľahčuje plánovanie, realizáciu a kontrolu marketingových riešení a cieľov.

Marketingový outsourcing šetrí vašej firme čas a hlavne náklady, ktoré by ste museli investovať do vášho marketingového oddelenia.

SEO optimalizácia

Správne nastavené SEO spolu s kvalitným obsahom na stránke a dobre napísané články vás dostanú na vysoké pozície vo vyhľadávačoch. Získate tým väčšiu šancu osloviť potenciálneho klienta, než vaša konkurencia.

PPC reklama

Vďaka PPC reklame sa zvýši návštevnosť vašej stránky o návštevníkov, ktorých inzeráty a produkty zaujmú. Zároveň získate zvýšenie počtu objednávok, predajov, tržieb a zvýšite povedomie svojej o značke.

Tvorba webstránok

Zaujímavý dizajn a jednouché prostredie pri nákupe vám pritiahne množstvo zákazníkov, ktorí sa k vám budú chcieť opakovane vracať. Stránka na najpopulárnejšej platforme vám zaručí stály prístup k novým aktualizáciám a pohodlné prispôsobovanie vášho webu.

Správa sociálnych sietí

Keď zveríte stránku na sociálnej sieti do našich rúk, prinesie vám to zvýšenie povedomia o vašej značke a relevantných návštevníkov vašej webovej stránky. Neproduktovými príspevkami vám vybudujeme vzťah s vašimi zákazníkmi. Budeme sa im pripomínať a prinášať obsah, ktorý ich bude baviť. Lebo len spokojný zákazník znamená dobrý zákazník.

Newsletter & E-mail marketing

Vytvoríme vám pravidelný a efektívny newsletter. V závislosti od segmentácie dostupnej databázy kontaktov vytvárame newslettre s vysokou mierou otvorenia (open rate) a kliknutia na článok (click rate) alebo ponuku. Pravidelný emailing funguje ako efektívny nástroj na zvyšovanie lojality vašich zákazníkov.

Grafická podpora

Predstavte si vlastné grafické oddelenie, o ktoré sa nemusíte starať a je vám vždy k dispozícii. Ponúkame podporu tvorby grafických vizuálov pre marketingové účely (poster, banner, big board, billboard, a pod.)